Ładowanie...
Menu
Strona Główna / Informacje

Informacje

Informacje podstawowe

Kancelaria Komornicza Mateusza Świebody mieści się przy ulicy Fryderyka Chopina 94B/24 w Jaworznie.
Kancelaria otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 15:00, w piątki do 14:30
Komornik przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godzinach od 10:00 do 15:00
Kontakt możliwy w godzinach pracy Kancelarii Komornika pod numerem telefonu 668 155 928 lub poprzez adres mailowy jaworzno.komornik1@gmail.com

Spłata zadłużenia

Wpłat można dokonać przekazem pocztowym lub przelewem elektronicznym na następujący numer konta: ING Bank Śląski SA Oddział w Katowicach 61 1050 1214 1000 0092 2666 7237 w tytule przelewu należy podać sygnaturę GKM / KM / KMS / KMP oraz imię i nazwisko lub nazwę dłużnika

Dostępy komornika:

KIR Ognivo

Za pomocą tego systemu komornik ma możliwość ustalenia czy dłużnik posiada rachunki bankowe. Obecnie dostęp obejmuje 32 banki typu, PKO BP SA, Alior Bank, ING Bank Śląski itd… oraz 133 banki spółdzielcze. Lista banków na bieżąco się powiększa i jest systematycznie aktualizowana. Zapytania w tym systemie są dodatkowo płatne.

EKW

Elektroniczne Księgi Wieczyste – Pozwalają autorytatywnie ustalić, komu i jakie przysługują prawa do danej nieruchomości. Instytucja ksiąg wieczystych jest wspólna dla rodziny kontynentalnych systemów prawnych, choć ustrój ksiąg wieczystych w poszczególnych krajach znacząco się różni.

E-sąd

Za pomocą tego systemu uzyskuje się nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym, gdzie kolejnym krokiem jest możliwość złożenia wniosku egzekucyjnego w formie elektronicznej.

E-ZUS

Zapytania do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w formie elektronicznej, za jego pomocą komornik ustala miejsce zatrudnienia dłużnika lub prowadzoną działalność gospodarczą.

CEIDG

Centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej – w tym systemie komornik jest w stanie sprawdzić czy dany dłużnik posiada działalność gospodarczą. Zapytanie w systemie CEIDG jest bezpłatne.

ePUAP

Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej – Za pomocą tego systemu komornik może przyspieszyć korespondencję z urzędami gdyż odbywa się ona elektronicznie.

CEPIK

Centralna ewidencja pojazdów i kierowców jest to system obejmujący bazę danych zawierającą dane i informacje o pojazdach, ich właścicielach. Za jego pomocą komornik uzyskuje czy dłużnik jest właścicielem pojazdu mechanicznego. Zapytanie jest bezpłatne.

Beck KRS

Beck KRS to serwis gospodarczy, zawierający komplet informacji o wszystkich podmiotach wpisanych do Rejestru Przedsiębiorców KRS (ponad 560 tys. spółek), a także publicznie dostępne informacje o podmiotach wpisanych do Rejestru Stowarzyszeń (blisko 100 tys.).